Project Engineer - HVAC

Poland
22 November 2017
Osoba zatrudniona na tym stanowisku, podlegając bezpośrednio Kierownikowi Sekcji Inżynierii Group Technology GTM będzie odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację niezależnych projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych na terenie wszystkich 28 fabryk koncernu.

Miejsce pracy: Cigacice, Polska

Główne obowiązki:

• Opracowanie rozwiązań technicznych i projektowanie w zakresie instalacji HVAC w ścisłej współpracy z innymi działami,
• Prowadzenie i koordynacja projektów inwestycyjnych,
• Przygotowywanie lub nadzór nad przygotowaniem dokumentacji w przydzielonym obszarze,
• Planowanie i kontrola produkcji urządzeń w przydzielonym obszarze,
• Planowanie oraz kontrola budżetów,
• Raportowanie stanu realizacji projektów,
• Wyszukiwanie dostawców, negocjowanie kontraktów, kontrola dostaw,
• Nadzór nad montażem, uruchomieniem maszyn i całych instalacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego technicznego - inżynier mechanik,
• Dobrej znajomości języka angielskiego,
• Min. 5 letniego doświadczenia w firmie produkcyjnej lub inżynieryjnej w zarządzaniu projektami modernizacji lub konserwacji instalacji HVAC,
• Doświadczenia w projektowaniu, opisywaniu i analizie instalacji HVAC,
• Dobrej znajomości oprogramowania AutoCAD,
• Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych w szczególności komunikacyjnych (na różnych poziomach organizacji i struktury projektu),
• Bardzo dobrej organizacji pracy oraz skuteczności w realizacji projektów,
• Wiedzy z zakresu: kosztorysowania, budżetowania i oceny ryzyka,
• Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych – ok. 100 dni w roku.

Co oferujemy:

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie oraz udział w ciekawych grupowych projektach,
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w realizacji projektów,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
• Tworzymy kreatywny zespół pełen pasji, skoncentrowany na dostarczeniu jak najlepszych rezultatów.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.

All vacancies

View all vacancies within all brands of the ROCKWOOL Group

Load more
RockchatBETA