Project Consultant

Poland
22 November 2017
W związku z dynamicznym rozwojem działu wspierającego prace projektowe, poszukujemy komunikatywnych i kreatywnych osób do stacjonarnego (telefonicznego) kontaktu z projektantami.

Miejsce pracy: Cigacice, Polska.

Twoje obowiązki:

• Cykliczny kontakt z biurami projektowymi,
• Poszukiwanie nowych biur i współpraca z nimi w zakresie oferty produktowej firmy ROCKWOOL,
• Promowanie rozwiązań ROCKWOOL i doradztwo techniczne w zakresie zastosowania wełny skalnej.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wiedzy ogólnobudowlanej (mile widziani absolwenci budownictwa / architektury i studenci ostatniego roku),
• Umiejętności łatwego nawiązywani kontaktów oraz prowadzenia rozmów telefonicznych,
• Zaangażowania w realizację wyznaczonych celów,
• Umiejętności aktywnego słuchania i logicznej argumentacji.

Co oferujemy:

• Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
• Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
• Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
• Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres hr@rockwool.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.

All vacancies

View all vacancies within all brands of the ROCKWOOL Group

Load more
RockchatBETA