Specjalista ds. marketingu internetowego

Poland
12 August 2019

Our purpose is simple and compelling: To release the natural power of stone to enrich modern living.

ROCKWOOL products save energy and water and reduce CO2 emissions, protect buildings from the spread of fire; reduce waste; improve acoustic comfort, building performance and aesthetics; and enhance Precision Growing, thereby improving the efficiency of fresh food production.

While the stone we use may be millions of years old, what we do with it is cutting-edge. Every day, ROCKWOOL colleagues are developing and applying new technologies to release yet more potential of stone wool to enrich modern life.

Would you also be proud to enrich society like we do? Apply now to join us as we improve modern living conditions for millions of people worldwide.

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, wspierać procesy digitalizacji w regionie CEE?
Dołącz do nas, w naszym dziale masz szansę rozwinąć skrzydła i zebrać doświadczenie na skalę europejską.

Główne zadania:

  • Planowanie, zarządzanie i koordynowanie projektów cyfrowych i mobilnych w regionie Central Eastern Europe,
  • Współpraca z działami marketingu i sprzedaży w zakresie realizacji projektów digital,
  • Zarządzanie treściami w serwisach i aplikacjach internetowych ROCKWOOL,
  • Zarządzanie działaniami promocyjnymi i reklamowymi w sieci,
  • Pomiar i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w obszarze digital marketing lub social media marketing,
  • Wiedzy o zarządzaniu stronami internetowymi (e-commerce, UX, SEO),
  • Znajomości Google Analytics,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2),
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i koordynowania działań.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych.

Areas Of Interest

Countries

Brands

Load more
RockchatBETA