Crop Consultant CEE

Poland
10 October 2019

Our purpose is simple and compelling: To release the natural power of stone to enrich modern living.

ROCKWOOL products save energy and water and reduce CO2 emissions, protect buildings from the spread of fire; reduce waste; improve acoustic comfort, building performance and aesthetics; and enhance Precision Growing, thereby improving the efficiency of fresh food production.

While the stone we use may be millions of years old, what we do with it is cutting-edge. Every day, ROCKWOOL colleagues are developing and applying new technologies to release yet more potential of stone wool to enrich modern life.

Would you also be proud to enrich society like we do? Apply now to join us as we improve modern living conditions for millions of people worldwide.

Grupa Grodan jest częścią Grupy ROCKWOOL, światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej. W oparciu o filozofię Uprawy Precyzyjnej (ang. Precision Growing), dostarczamy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w zakresie podłoży z wełny kamiennej dla profesjonalnego sektora ogrodniczego. Znajdują one zastosowanie zarówno w uprawie warzyw (pomidorów, ogórków, papryki, bakłażanów), jak i kwiatów (róż i gerber). W naszej codziennej pracy przywiązujemy najwyższą wagę do Zrównoważonego Rozwoju – od samej produkcji podłoża, po produkty końcowe.

Crop Consultant

Doradca Techniczny

Dział Techniczny, do którego aktualnie poszukujemy pracownika, wspiera nasze siły sprzedaży poprzez dostarczanie Klientom Grupy Grodan specjalistycznej wiedzy na temat prowadzenia upraw pod osłonami, uwzględniając przy tym szczególnie dobór odpowiedniej strategii rozwoju strefy korzeniowej.

Główne zadania Doradcy:

  • Wspieranie Klientów Grodan w Polsce i krajach Europy Środkowej oraz Wschodniej, poprzez doradzanie i konsultacje w zakresie upraw;
  • Opracowywanie zaleceń uprawowych dla Klientów Grodan oraz pomoc w rozwoju i wdrażaniu nowych systemów wsparcia Klientów;
  • Śledzenie najnowszych trendów stosowanych w uprawach szklarniowych;
  • Dzielenie się wiedzą i oferowanie wsparcia technicznego kolegom z Grupy Grodan.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia przyrodniczego;
  • Min. 3 lat doświadczenia w ogrodnictwie szklarniowym lub w pokrewnym obszarze;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Język rosyjski będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji lub seminariów;
  • Chęci do odbywania podróży służbowych (ok. 100 dni w roku).

Wybranej osobie oferujemy:

  • Samochód służbowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Opiekę medyczną, kartę MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek organizowanych przez KLAWOO (Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku);
  • Ciekawe i pełne wyzwań zadania.

Firma Grodan posiada biuro w Warszawie, jednak miejsce pracy pozostaje do ustalenia z kandydatem – preferowana Polska Centralna. Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Paleczna 68 385 02 40.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich dokumentów.

Areas Of Interest

Countries

Brands

Load more
RockchatBETA