Regional Marketing Manager

Poland
18 November 2019

Our purpose is simple and compelling: To release the natural power of stone to enrich modern living.

ROCKWOOL products save energy and water and reduce CO2 emissions, protect buildings from the spread of fire; reduce waste; improve acoustic comfort, building performance and aesthetics; and enhance Precision Growing, thereby improving the efficiency of fresh food production.

While the stone we use may be millions of years old, what we do with it is cutting-edge. Every day, ROCKWOOL colleagues are developing and applying new technologies to release yet more potential of stone wool to enrich modern life.

Would you also be proud to enrich society like we do? Apply now to join us as we improve modern living conditions for millions of people worldwide.

Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL International Group - największego na świecie producenta materiałów ze skalnej wełny mineralnej, z siedzibą w Danii. Jesteśmy wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitów i ścian. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego i trwałości, jak również higieny oraz estetyki.

Marketing Manager
Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku podlega bezpośrednio Dyrektorowi ds. Sprzedaży. Jest odpowiedzialna za przygotowanie i koordynowanie działań marketingowych, które wzmocnią świadomość i preferencję naszej marki na rynkach Polski i Czech.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i realizowanie lokalnych planów marketingowych, w tym wdrażanie działań kampanii grupowej i regionalnej,
  • Przygotowywanie, wdrażanie i koordynacja lokalnych oraz grupowych aktywności marketingowych,
  • Tworzenie materiałów reklamowych, planowanie i realizacja działań e-marketingowych,
  • Współpraca z dostawcami usług reklamowych, agencjami PR, domami mediowymi, agencjami badawczymi etc.,
  • Współuczestnictwo w międzynarodowych projektach marketingowych,
  • Analiza konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • Kontrola budżetu marketingowego,
  • Analizowanie i raportowanie efektywności działań marketingowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, komunikacja),
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w marketingu B2B,
  • Zaawansowanej znajomości biznesowego języka angielskiego,
  • Kreatywności, otwartości oraz komunikatywności,
  • Samodzielności w realizacji powierzonych działań,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości oraz rzetelności i dbałości o najwyższą jakość wykonywanych zadań,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie wśród najlepszych specjalistów w swojej branży,
  • Tworzymy kreatywny zespół pełen pasji, skoncentrowany na dostarczeniu jak najlepszych rezultatów.
  • Opiekę medyczną, kartę MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek organizowanych przez KLAWOO (Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku).

Areas Of Interest

Countries

Brands

Load more