Minőségbiztosítási és környezetvédelmi vezető / Quality Assurance & Enviromental Manager

Hungary
14 February 2020

Our purpose is simple and compelling: To release the natural power of stone to enrich modern living.

ROCKWOOL products save energy and water and reduce CO2 emissions, protect buildings from the spread of fire; reduce waste; improve acoustic comfort, building performance and aesthetics; and enhance Precision Growing, thereby improving the efficiency of fresh food production.

While the stone we use may be millions of years old, what we do with it is cutting-edge. Every day, ROCKWOOL colleagues are developing and applying new technologies to release yet more potential of stone wool to enrich modern life.

Would you also be proud to enrich society like we do? Apply now to join us as we improve modern living conditions for millions of people worldwide.

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségbiztosítási osztály működésének koordinálása és szakmai támogatása
  • Minőségbiztosítási folyamatok szabályozása, felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • Termék- és alapanyag megfelelőségét garantáló szabályozások meghatározása és szükség szerinti felülvizsgálata
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának és az intézkedések bevezetésének felügyelete, szakmai támogatása
  • Részvétel az termékek, folyamatok bevezetésének tervezésében és megvalósításában
  • A környezetvédelmi terület vonatkozásában felmerülő szükséges folyamatok, mérések, engedélyeztetések elkészítése, nyomonkövetése (hulladékkezelés, károsanyag-kibocsátás, veszélyes anyagok, termékdíj)
  • Kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal és felügyeleti szervekkel
  • IPPC – a telephely egységes környezethasználati engedélyezése, az engedélyben előírtak betartása, betartatása
  • Hulladékkezeléssel, hulladék kiszállítással és hasznosítással kapcsolatos nyilvántartások vezetése, jelentések készítése a gyárvezetésnek és a környezetvédelmi hatóságnak
  • CO2 kibocsátással, kereskedelemmel kapcsolatos ügyek, jelentések
  • Részvétel az MSZ EN ISO 9001 és 14001 szabványok követelményeinek megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny környezetvédelmi mérnök, vagy vegyészmérnök)
  • Min 5 éves szakmailag releváns gyakorlat
  • Aktív és kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás
  • Céges programok, kockázati élet és balesetbiztosítás, cafeteria, sportolási lehetőség

Areas Of Interest

Countries

Brands

Load more